Новини України. 30 листопада.Тимошенко привітала підприємців з вето Президента на Податковий кодекс.

Юлія Тимошенко
Тимошенко приписалася до підприємців і каже, що третій Майдан буде фатальним

“Вітаю мале підприємництво і весь український народ з перемогою – є вето на Податковий кодекс“, – повідомила Юлія Тимошенко.

“У той же час застерігаю Януковича від косметичних правок. Позиція малого підприємництва має бути врахована цілком і повністю.

Наша політична сила виступає за розробку принципово інакшого кодексу. Але вже негайно слід ухвалити розроблений нами Закон, який гарантує збереження спрощеної системи оподаткування для малих підприємців, гарантує її стабільну роботу на роки вперед”, – йдеться у повідомленні прес-служби лідера БЮТ.

Тимошенко підкреслює, що боротьба за вето на Податковий кодекс – позитивний урок для молодої української демократії. Вона демонструє те, що в країні є громадянське суспільство, здатне до відстоювання власних інтересів.

“Якщо в подібний спосіб нам і надалі вдасться координувати зусилля, ми і в майбутньому зможемо примушувати владу дослухатися до думки народу.

Усім стало очевидно: ця влада нічого позитивного для країни та народу не планує, свого від неї можна добитися лише силою потужного громадянського спротиву.

Вдруге за останні шість років народ повстав проти Януковича – і вдруге здобув перемогу та захистив свої права за допомогою Майдану.

Янукович, який із самого початку підтримував цей Кодекс, з яким на всіх стадіях розробки та ухвалення погоджували кожну кому, злякався масових протестів і наклав вето, зробивши крайніми “молодших співавторів” – Азарова й Тігіпка. Тільки слабка людина може лякливо перекладати свою відповідальність на плечі підлеглих, списувати на них власні помилки.

Янукович Майдану боїться як вогню. Вже другий Майдан переміг його. Але за Податковим кодексом влада підготувала низку інших, не менш одіозних законів. І якщо вона ще раз не дослухається до думки суспільства та опозиції, буде і третій Майдан, який для Януковича може стати фатальним”, – повідомляє прес-служба БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.