Новини авто. 30 листопада. Корпорація Toyota безкоштовно замінить електронну систему охолодження в більш ніж 650 тисяч гібридних автомобілів моделі Toyota Prius.

Toyota Prius
Toyota Prius безплатно замінять систему охолодження

Про це заявили представники компанії.

Це відноситься до моделей другого покоління, які були випущені з 6 серпня 2003 року по 25 травня 2007, але не до моделей третього покоління 2009 року випуску. Електронна система охолодження в Toyota Prius може вийти з ладу при попаданні в неї повітря, що ймовірно в ході її використання при недостатній кількості холодоагенту, яким необхідно періодично поповнювати систему.

«Ми вирішили запропонувати нашим клієнтам заміну системи охолодження в Toyota Prius в рамках проведення сервісного обслуговування, – повідомляють представники. – Це в жодному разі не може вважатися відкликанням автомобілів».

З 650 тисяч автомобілів, які підлягають безкоштовному ремонту, 378 тисяч знаходяться в США, 180 тисяч – в Японії, 70 тисяч – в Європі і близько 7 тисяч – в Австралії. Незважаючи на технічні проблеми, Toyota Prius залишається найбільш продаваним автомобілем гібридного типу в світі.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.