Новини технологій. 19 листопада. Японія. У Японії починається тестування автоматів з продажу напоїв, які рекомендують ту чи іншу продукцію в залежності від статі і віку покупця, погоди і інших чинників.

Вендінг, торговий автомат, апарат
Торгові апарати підкажуть вам, що краще випити

Автомат оснащений відеокамерою, за допомогою якої визначається стать і приблизний вік покупця. Сучасні технології аналізу зображень дозволяють оцінити ці характеристики з високим ступенем точності.

Торговий автомат позначає на своїй великій сенсорній панелі спеціальним значком ті напої, які ймовірно можуть сподобатися клієнтові. Алгоритм враховує не тільки стать і приблизний вік людини, але й інші фактори, наприклад, температуру навколишнього повітря й час доби. В спекотний день автомат запропонує прохолодні напої, а ввечері – гарячий чай або каву.

Інтелектуальні автомати створені компанією JR East Water Business – дочірнім підприємством залізничної компанії JR East. У ході пілотного проекту творець тестував єдиний автомат на одній із залізничних станцій Токіо. Найближчим часом будуть встановлені ще п’ять подібних агрегатів. До березня 2012 року в Токіо і його околицях планується розмістити 500 торгових автоматів, здатних дати підказку покупцеві.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.