Новини шоубізу. 21 листопада. Росія. У п’ятницю ввечері Тіна Канделакі влаштувала грандіозну вечірку з нагоди офіційного відкриття свого першого ресторану «Тінатін».

Канделакі відкрила власний грузинський ресторан

Втім, цього вечора телеведуча стала не тільки власницею ресторану, а й розкішного персня з рубіном і діамантами. Дорогоцінний подарунок інкрустований діамантами, став приємним сюрпризом для телеведучої. На відкриття ресторану грузинської кухні були запрошені люди обрані, в основному бізнес-еліта – близькі друзі телеведучої.

Ледве Тіна увійшла до ресторану, навколо неї відразу утворилося кільце з охоронців. Канделакі проводили в VIP-ложу, а на вході поставили вірного охоронця. Побачивши спалахи фотокамер, Тіна особисто попросила фотографів не знімати все, що буде відбуватися у ВІПі. Як виявилося пізніше, просьба була зовсім невипадковою.

Саме там відбувалося головне і цікаве спілкування – те, що Канделакі постаралася приховати від сторонніх очей. Через деякий час Тіна випурхнула з VIP-ложі у вельми піднесеному настрої, явно задоволена подією: на її руці красувалася дорогоцінна каблучка.

Питання про походження прикраси Тіна намагалася не помічати, як ніби в сотий раз промовляючи завчену фразу.

“«Тінатін» – не тільки мій ресторан. Це спільний проект з Ginza Project”, – сказала Тіна.

Ставши щасливою володаркою прикраси, Канделакі вирішила довго не засиджуватися в закладі і відразу після завершення виступу Валерія Меладзе попрямувала до виходу.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.