Новини України. 9 листопада. Київ. Лідер опозиційної партії “Батьківщина”, екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко виступає проти проведення парламентських виборів в Україні за змішаною системою, оскільки, на її думку, це сприятиме масовим фальсифікаціям.

Юлія Тимошенко
Тимошенко проти мажоритарки

Мажоритарні депутати в абсолютній своїй більшості – це представники великого бізнесу, залежного від влади, кланів чи адмінресурсу, вони повністю контрольовані владою, готові провести будь-які замовні голосування, тому що цілком залежні”, – сказала Тимошенко на прес-конференції сьогодні.

Вона виступила категорично проти відповідного коректування закону про вибори до Верховної Ради.

Тимошенко переконана, що місцеві вибори 31 жовтня, проводилися за змішаною системою, були сфальсифіковані на користь чинної влади. Представники влади неодноразово відкидали ці звинувачення.

Останні дві парламентські виборчі кампанії в Україні 2006 і 2007 років проходили на пропорційній основі. У понеділок спікер Верховної Ради Володимир Литвин висловив думку, що наступні вибори до парламенту, швидше за все, пройдуть за змішаною системою.

Нагадаємо, раніше Анатолій Гриценко заявив, що змішана система при парламентських виборах може призвести до того, що Партія регіонів набере 300 голосів у ВРУ.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.