Генеральна прокуратура України, ГПУ
Батьківщина вимагає від ГПУ порушити кримінальну справу проти махінаторів у Запоріжжі

1 листопада. Партія «Батьківщина» висловлює обурення діями влади з фальсифікації результатів виборів, які отримали своє продовження сьогодні у багатьох регіонах України, повідомляє прес-служба БЮТ.

“Ми звертаємо увагу на те, що на цю хвилину у Запоріжжі заблоковано підрахунок голосів з метою не допустити перемогу кандидата на посаду мера від нашої політичної сили Олександра Сіна. Нагадуємо, що за результатами підрахунку даних 76% протоколів, кандидат від партії «Батьківщина» лідирує з відривом у 7%”, – йдеться у повідомлені.

Партія «Батьківщина» вимагає негайно припинити фальшування, відновити чесний і об’єктивний підрахунок голосів.

“Владі виявилося мало двох місяців виборчої кампанії, проведеної в обмані, брехні, брутальному знущанню над країною і громадянами. Починаючи зі зміни виборчого закону, формування на користь влади виборчих комісій, безконтрольного друку бюлетенів і закінчуючи небачених хаосом на виборчих дільницях – все це покликано було створити переваги для кандидатів від Партії регіонів. Тепер, коли виявилося, що навіть такі протизаконні «мега-заходи» не допомогли, влада, боячись перемоги кандидата від нашої політичної сили, поставила собі за мету за будь-яку ціну не допустити на посаду мера Запоріжжя людину, якій довіряє місцева громада”, – відзначає “Батьківщина“.

Ситуація у Запоріжжі і хід виборчої кампанії загалом ще раз засвідчили, що Партія регіонів таки справді «будує» – «будує» країну, де панує зневага влади до закону, до волі людей, до права і моралі.

Ми звертаємося до Генеральної прокуратури, до всіх правоохоронних органів негайно зупинити фальсифікації результатів голосування у Запоріжжі та порушити кримінальну справу проти тих, хто сьогодні за вказівкою влади здійснює брутальний злочин проти права мешканців Запоріжжя мати свого, а не нав’язаного Партією регіонів керівника міста.

Партія «Батьківщина» звертається до міжнародних спостерігачів, до світової громадськості, до представників дипломатичних місій, акредитованих в Україні, з проханням дати оцінку як фальсифікаціям на виборах до місцевих органів влади в цілому, так і брутальним спробам спотворити волевиявлення людей у Запоріжжі, повідомляє прес-служба БЮТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.