Новини України. 25 листопада. Лідер БЮТ Юлія Тимошенко пропонує альтернативні реформи для України.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: влада будує зовсім іншу країну ніж хочуть люди

“Ми з Партією регіонів і з новим Президентом держави бачимо діаметрально по-різному шлях і філософію розвитку країни. Власне, ми бачимо різні країни. І будуємо різні країни”, – констатувала вона.

“Існує інший шлях, існує інша філософія, інші зміни для наповнення бюджетів, не руйнуючи життя людей. І це є виведення з тіні всього великого тіньового корумпованого політизованого бізнесу, який, на жаль, сьогодні – українська влада”, – цитує Юлію Тимошенко прес-служба БЮТ.

Вона додала, що опозиція зробить все для того, щоб вивести тіньові підприємства на “чисту воду”., оскільки “їх банки, їх корпорації, їх підприємства, які повністю сьогодні живлять тіньову економіку, мусять почати платити податки”.

Тимошенко заявляє, що політика Президента Віктора Януковича та його команди гальмує демократичний та економічний розвиток держави.

“Сьогодні головний висновок, який потрібно зробити, це те, що люди, які прийшли до влади, будують діаметрально іншу країну, ніж та, яка вважається за світовими стандартами, нормами та цінностями країною, яка нормально розвивається”, – сказала екс-прем’єр-міністр.

“Усі економічні реформи, всі реформи системи права, всі реформи Конституції, які робляться до сьогодення новою владною командою, вони робляться для найбільш заможних, найбільш впливових, але всього декількох родин”, – зазначила вона.

За словами Юлії Тимошенко, чинна влада фактично створила для фінансово-олігархічних груп всі умови для тіньової діяльності.

“Ця тіньова економіка, цей тіньовий обіг фінансів – скільки ж він складає у гривнях і як він може бути прирівняний до обсягу Державного бюджету України? Можу сказати, що це майже 200 мільярдів гривень, це майже весь доход Державного бюджету України“, – наголосила вона.

“Батьківщина” буде реалізовувати альтернативні до запропонованих владою реформ і поверне державу на нормальний шлях розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.