Новини світу. 21 листопада. Тигри зникнуть з лиця Землі вже до 2022 року.

тигри
Дикі кішки зчезнуть до наступного року Тигра

«На нашій планеті може не залишитися цих тварин вже до наступного Року тигра (2022)», – відзначили під час відкриття міжнародного форуму щодо збереження тигра на Землі в Санкт-Петербурзі.

До такого сумного фіналу може призвести навіть обмеження полювання на тварин. Влада країн ареалу проживання тигрів і міжнародні організації повинні домогтися повного скасування дозволеного промислу і викорінити попит на мисливські трофеї і біологічний матеріал тигрів, використовуваний в деякій медичної діяльності, наголошують учасники форуму.

Міжнародний форум щодо збереження тигра проходить у Петербурзі з 21 по 24 листопада. Участь у форумі беруть делегації держав, розташованих в ареалі поширення тигрів, і країни, що підтримують ініціативи щодо збереження цих тварин.

Організаторами тигрячою Форуму виступили Світовий Банк, Глобальний екологічний фонд (GEF), Глобальна тигряча ініціатива (GTI), Всесвітній фонд дикої природи (WWF).

З минулого сторіччя загальна світова чисельність тигра скоротилася з 100 тисяч до 3,2 тисячі особин. В даний час тигри збереглися на території 13 країн, у тому числі в Бангладеш, Бутані, В’єтнамі, Індії, Малайзії, Росії, Таїланді.

Джерело Rambler

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.