Україна
Україна - не Малоросія

“Російський ведмідь прагне отримати великий куш – Україну, пише на сторінках The Washington Times Джеффрі Кунер, президент Інституту Едмунда Берка.

Російський прем’єр-міністр Володимир Путін “розуміє, що його імперські амбіції можуть бути досягнуті, тільки якщо Україна буде поневолена. Росія з Україною нагадує Америку – велика континентальна супердержава. Без неї вона більше схожа на Канаду – велика країна, покрита снігом … До того ж демократична й процвітаюча Україна – це кинджал в серце путінського режиму”, – стверджує автор.

“Столиця України Київ – це поле політичної битви між проросійськими силами та прозахідними націоналістами. Президент Віктор Янукович намагається повернути стрілки годинника назад, до часів до “помаранчевої революції “… Повільно, але вірно він віддаляє Київ від Заходу … Україна перетворюється на російський протекторат”, – продовжує автор.

“Вашингтону саме час звернути на це увагу … Україна – це східний оплот Заходу. Вона є стратегічним бастіоном проти російського експансіонізму. Це не “Малоросія“, а країна зі своїми власними законами. Америка не може дивитися на це крізь пальці. Ми повинні відкинути ведмедя і недвозначно наказати Путіну тримати свої жадібні лапи подалі від України”, – вважає автор.

Джерело The Washington Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.