Барак Обама
В Обами є шанс подумати над тим, як повернути популярність

3 листопада. Не варто переоцінювати результати проміжних виборів: позиції демократів не могли не похитнутися, тим більше, що рівень безробіття – майже 10%, пише The Washington Post у редакційній статті. Та все ж результати, безсумнівно, різкий докір президентові Обамі.

“На нашу думку, за перші два роки роботи Обама зробив більше хорошого, ніж визнають”, – пише газета.

На погляд видання, курс Обами допоміг уникнути повторення “великої депресії”, продовжилася боротьба з ісламським тероризмом.

“Ліві звинувачують Обаму в недостатній відданості їхніх ідей, праві бачать в ньому майже відкритого соціаліста”, – пише видання. Але на ділі внутрішній курс Обами – це політика стандартного американського ліберала. Щоправда, виборці чекали як раз нестандартних рішень і вивищення над традиційною боротьбою правих і лівих. Але вийшло навпаки.

Можливо, після виборів Білий дім стане ще більш люто протистояти республіканцям. Але проблеми США неможливо вирішити без співпраці правих і лівих, застерігає видання. Воно радить Обамі врахувати в своїй політиці тривоги консерваторів.

Два роки тому американці з ентузіазмом підтримали Обаму, потім багато в чому розчарувалися.

“Але ці вибори не повинні стати епітафією адміністрації Обами. Адже і 2008 рік не прирік республіканців на статус вічного меншості”, – підсумовує видання.

За матеріалами The Washington Post

Коментарі

  1. […] Bohdan Shved пишет: … потім багато в чому розчарувалися. «Але ці вибори не повинні стати епітафією адміністрації Обами. Адже і 2008 рік не прирік республіканців на статус вічного меншості», – підсумовує видання. За матеріалами The Washington Post … Епатажний Діма Коляденко: люблю український борщ і не люблю фільмів жахів. 28 Жов 2010. 28 жовтня. Київ. Епатажний телеведучий і співак Діма Коляденко відповів на питання онлайн-конференції. Діма розповів … Читати. Новини розділів … […]