Ізраїль приготував Вільяму Хейгу холодний прийом

Відносини між Великобританією й Ізраїлем різко погіршилися вчора, коли ізраїльський уряд скористався візитом Вільяма Хейга, міністра закордонних справ, щоб призупинити стратегічний діалог між двома країнами, пише The Times.

Ізраїль
заявив, що більше не буде продовжувати переговори на високому рівні, поки його високопоставлені офіційні особи ризикують бути заарештованими у Великобританії за військові злочини.

Про рішення було повідомлено британському уряду після того, як заступнику прем’єр-міністра Дену Мерідору довелося відкласти свою поїздку до Лондона з побоювань арешту.

“Проте витік на ізраїльську радіостанцію інформації про рішення призупинити діалог, схоже, був допущений вчора, щоб заподіяти максимум незручностей Хейгу, який почав свій дводенний візит у регіон”, – пише автор статті Роланд Уотсон.

Мабуть, Ізраїль втратив терпіння після того, як попередній британський уряд обіцяв швидку зміну принципів універсальної юрисдикції, які дозволяють видачу ордерів на арешт за злочини, скоєні за кордоном, говориться в статті. Новий уряд назвав це питання пріоритетом, але Ізраїль стурбований повільними темпами його рішення.

Джерело The Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.