Збудження зачіпає 30 фунуцій мозку

Неврологи зняли перший фільм про те, що відбувається в мозку у жінки, коли вона відчуває оргазм, розповідає The Sunday Times.

“Фахівці зафіксували, як сексуальне збудження викликає цілий каскад подій, які, досягнувши свого піку, зачіпають 30 різних зон мозку і впливають на нервову систему жінки, зокрема роблячи її набагато менш чутливою до болю”, – пише автор статті Джонатан Лік.

Дослідники мають намір створити аналогічний фільм про мозок чоловіка, щоб побачити, чи дійсно жіночий оргазм є тривалішим і глибшим, як можна припустити на підставі інших свідчень.

“У жінок оргазм викликає дуже інтенсивну реакцію по всьому мозку і тіла”, – сказав Баррі Комісарук, професор психології в Університеті Ратджерса в Нью-Джерсі, який спостерігав за дослідженням. Комісарук та його колеги мають намір показати фільм на Neuroscience-2010 – конференції, організованій американським Товариством нейробіології в цьому місяці.

Дослідники попросили вісьмох жінок займатися “самостимуляцією” до досягнення оргазму, лежачи під ковдрою у магнітно-резонансному томографі. Незважаючи на лікарняну обстановку, всі жінки зуміли досягти оргазму, в більшості випадків це займало менше п’яти хвилин, хоча деяким знадобилося до 20 хвилин. Як правило, оргазм тривав 10-15 секунд.

Джерело The Sunday Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.