блондинки у ціні

Людське волосся користуються зараз високим попитом у багатих країнах, де воно застосовується для виробництва перук, шиньйонів і для нарощування, пише The New York Times.

“Темного волосся з Індії та Китаю на ринку більше, але блонд і інші світлі відтінки цінуються через свою відносну рідкість і через те, що їх легше перефарбувати в природний колір”, – пише автор статті Ендрю Крамер.

“Ні в кого більше немає цього, ні в кого у світі, – стверджує Олексій Кузнєцов з російської компанії з нарощування волосся Belli Сapelli. – Російське волосся найкраще в світі”.

Найбільшим споживчим ринком є Сполучені Штати, де десятки тисяч салонів краси пропонують послуги з нарощування волосся. За підрахунками Great Lengths, італійської компанії і великого постачальника в США, американський ринок нарощування волосся дорівнював 250 млн доларів на рік. Виручка Belli Capelli, найбільшого бізнесу цього типу в Росії, становить близько 16 млн доларів.

Ринок волосся
не новий, “і в останні десятиліття він ішов по шляху економічного розвитку, від Західної Європи 1960-х і 70-х через Польщу, в 80-х в Україні і в Росії після розпаду Радянського Союзу в 1991 році. Але чим більше світловолосих жінок у світі піднімалися по економічних сходах, тим більш складним ставав пошук незабезпечених блондинок, охочих розлучитися зі своїми локонами”, – пише автор статті Ендрю Крамер.

“Неважко зрозуміти, чому на Україні люди продають своє волосся в сотні разів частіше, ніж у Швеції, – зазначив у телефонному інтерв’ю Девід Елман, співвласник компанії Raw Virgin Hair Company, яка займається імпортом і базується в Києві. – Вони йдуть на це не заради забави. Зазвичай волосся продають тільки люди в незабезпечених регіонах, які терплять тимчасові фінансові труднощі”.

Джерело The New York Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.