В дитинстві Обама був бешкетником

У вівторок Барак Обама наніс візит до Джакарти, де він прожив з 1967 по 1971 рік. У чомусь це місто змінилося до невпізнання, однак тут все ще можна знайти друзів дитинства нинішнього президента США, пише The New York Times.

У Джакарті “Беррі” сприймають як “місцевого хлопчину, який домігся успіху”. За спогадами 79-річного Коенрада Сат’якоесоеми, він також був відомий як “круглолиций … хлопчик, який бігає, як каченя”. Іншим він запам’ятався як “доброзичливий і іноді галасливий”. Однокласник Обами Сонні Гондокусумо розповів, як його батько дав Обамі прочухана за бешкетництво.

За словами одного друга дитинства Обами, той у юному віці передбачив своє президентство і, крім того, вгадав майбутні покликання трьох інших хлопчиків – один з них став банкіром, двоє інших пішли на службу в армію.

Від місцевих жителів також відомо, що обов’язки няньки при майбутньому президентові США виконував “гей, який, відповідно до прийнятого в Індонезії спокійного ставлення до гомосексуальності, крутив любов з місцевим м’ясником”. Згодом ця людина “приєдналася до групи трансвеститів під назвою Fantastic Dolls, … розважали народ танцями та волейболом”.

Джерело The New York Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.