26 листопада. Світове потепління в останнє десятиліття зростає швидше, ніж прогнозувалося раніше, йдеться в доповіді британської Метеорологічної служби.

Земля нагрівається швидше ніж рахують вчені

Доповідь з’явилася перед конференцією сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка розпочнеться в понеділок в мексиканському Канкуні. Це перші великі переговори щодо клімату після торішнього саміту в Копенгагені, повідомляє The Guardian.

У доповіді Метеорологічної служби, зокрема, говориться, що температура поверхні моря були останнім часом вища, ніж вважалося. Заниження показників відбулося через зміну способу оцінки температур після 2000 року. Нові дані значно збільшують масштаби потепління, зафіксованого вченими за останнє десятиліття.

Доктор Вікі Поуп з Метеорологічної служби “відзначила, що дев’ять різних індикаторів зміни клімату, від температур і рівня моря до вологості і сніжного покриву, показали, що тенденція до потепління може пояснюватися тільки підвищенням викидів парникових газів в результаті діяльності людини”, пише автор статті Деміан Каррінгтон. За словами Поуп, середні світові температури в 2010 році можуть виявитися найвищими з початку ведення статистики в 1850-х роках.

За матеріалами The Guardian

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.