Путін
У дочки Путіна проблеми?

“Кореєць, який, за повідомленнями, збирається одружитися з донькою прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна, у п’ятницю спростував ці повідомлення”, – передає корейська газета The Chosun Ilbo. “Я знайомий з Катею більше 10 років, однак планів одружитися в мене немає. Мені тільки 26 років, так що думати про весілля мені зарано, – заявив газеті молода людина на прізвище Юн. – Повідомлення про майбутнє весілля невірні”.

“Дмитро Пєсков, прес-секретар Путіна, також спростував ці повідомлення, які, за його словами, не відповідають дійсності”. Кажуть, що Путін, який прагне тримати дочок подалі від уваги громадськості, незадоволений. За повідомленнями, в п’ятницю він зустрівся з Юном і попросив його не говорити про особисте життя його родини “, – пише Chosun Ilbo.

“Однак Юн заперечує і цю інформацію, вказуючи лише, що вони з Катею знайомі з дитинства, хоча джерела, близькі до них, стверджують, що ці відносини виходять за рамки простої дружби. Близький друг Юна повідомив, що протягом останніх 4-5 років молода людина веде щоденник, де записує кожен день про свої відносини з Катею”.

Вони познайомилися в липні 1997 року на шкільній дискотеці в міжнародній школі в Москві. “Це був простий збіг. Я прийшов туди з братом, щоб розважитися, а Катя і її сестра заговорили з нами першими”, – розповів Юн виданню. У той час його батько адмірал Юн Йонг Гу був військовим аташе в корейському посольстві в Москві.

Юн-молодший був атлетично складений і трохи говорив англійською і російською. Він був популярним у школі. “Спочатку я не знав, що вона дочка Путіна”, – згадує він. Але скоро це з’ясувалося, і він навіть проводив вихідні з Путіним на їх дачі.

За інформацією видання, коли Юн поїхав до університету в США, вони з Катею стали бачитися рідше, але, очевидно, продовжували спілкуватися по електронній пошті і по телефону.

“У 2002 році Катя відвідала Корею, приїхавши туди самостійно і відмовившись від допомоги корейського посольства в пошуку житла. Вона заявила, що їде з візитом до друга і, за повідомленнями, вечеряла з родиною Юна у них вдома. Потім за наполяганням батька Юн повернувся в Корею і вступив в морську піхоту. Зараз він працює в московському відділенні великого корейського конгломерату”, – повідомляє Chosun Ilbo.

Джерело  Chosun Ilbo

Chosun Ilbo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.