Нещодавно журнал Vogue зробив справжній переворот у “друкованих” виданнях, додавши до свого останнього номеру відеосторінку.

журналу Vogue з відеосторінкою
"Таємниця" відеосторінки журналу Vogue

Як заявляють представники компанії – це пілотний проект тиражом 7000 примірників.

Першим рекламодавцем такої сторінки стала компанія Martini, що розмістила свій рекламний ролик Martini Gold з чарівною Монікою Белуччі та … Доменіко Дольче і Стефано Габбана в головних ролях (журнал варто шукати за наклейкою «Тільки в Vogue ролик за участю Моніки Белуччі »).

Та чим насправді є така відеосторінка?

Американська компанія Americhip нещодавно представила свою нову розробку під назвою Video-in-Print (відео у пресі) – дана технологія розроблялася з 2007 року і основною складністю було рішення протиріч: новий рекламний носій повинен був бути тонким (щоб вбудовуватися в друковані видання), міцним ( щоб відтворювати записані матеріали по кілька разів), тиражованим (щоб забезпечити будь-яку необхідну рекламодавцеві кількість розміщень).

Як бачите, поставлені завдання були вирішені – вперше розробка була представлена в Америці у вересні 2009 року – в журналі Entertainment Weekly, в якому було розміщено 4 рекламних ролики телеканалу CBS і Pepsi. Відео можна було подивитися, відкривши відповідну сторінку.

А ось фото даного журналу Vogue

журналу Vogue з відеосторінкою

З вигляду нічого особливого, лише трошки погрубішав. Складовими цієї “грубості” є технологічне рішення – тонкий рідкокристалічний дисплей з роздільною здатністю 320х240. Діагональ екрану може бути 6, 10 або 13см. Зображення у кольорі.

журналу Vogue з відеосторінкоюАвтономне живлення – заряду батареї вистачає на 45-60 хвилин перегляду відео. Програвання відео активується при відкритті сторінки.

журналу Vogue з відеосторінкоюТакі рекламні ролики записуються на плоский чіп, здатний зберігати до 5 відеофайлів, тривалістю до 45 хвилин відео (обсяг пам’яті близько 800Мб). Пристрій забезпечений роз’ємом miniUSB для зарядки. Також у сторінку вбудований динамік для відтворення звуку.

динамік у відеосторінці журналу VogueТовщина “сторінки” становить приблизно 2 мм, погодьтесь, вражаючий показник, враховуючи те, що вона забезпечує.

журналу Vogue з відеосторінкоюЗ перерахованого вище можна зробити висновок, що рекламна сторінка зовсім не одноразова. І більше того, унікальна за своєю суттю (крім раптової своєї появи) – вся унікальність полягає в її багатофункціональності. Це можуть бути довільні матеріали – не лише реклама, а й будь-які інші дані, так як навчальні матеріали, і комерційні каталоги продукції і т.п.. Звичайно ж, все це сильно запатентовано «від і до» – починаючи від методу побудови та встановлення, закінчуючи принципом відкриття.

Давайте вже заберемось у середину цієї сторінки, ось що там:

журналу Vogue з відеосторінкоюжурналу Vogue з відеосторінкою

Як ви розумієте, такі моделі є технічно складними, а відповідно й дорогими. Логічно, що ціна на журнал для читачів змінюватись не повинна і не буде, а от для рекламодавців кожен модуль обійдеться від 30 до 500 євро.

За матеріалами: Хабрахабр

Comments

  1. Такой классный девайс. Зачем же Вы его порвали? Или захотелось игрушку за 500 евро поломать безнаказано? Хотя я думаю не стоит она столько, – максимум 30 евро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.