Новини спорту. 11 листопада. Капітан національної збірної України Андрій Шевченко та видатний нападник Олег Блохін разом з польськими колегами Збіґнєвом Бонеком та Анджеєм Шармахою візьмуть участь у презентації талісмана чемпіонату Європи з футболу 2012 року, яка відбудеться у Варшаві 16 листопада.

шевченко блохін
Шевченко і Блохін презентуватимуть талісман до Євро-2012

Про це заявив сьогодні директор МОК “Євро-2012 Україна” Маркіян Лубківський.

За його словами, після варшавської презентації талісман почне свою подорож по містами-господарями Україні та Польщі: з 20 по 27 листопада його зможуть побачити у Львові, Донецьку, Харкові та Києві.

Раніше спікер союзу “Євро-2012 Польща” Юліуш Глускі повідомив, що талісман буде враховувати елементи української і польської культур. Виключні права на проектування і створення талісмана отримала американська компанія “Warner Brothers”, яка також розробляла талісман для Євро-2008.

При створенні талісмана проектанти керувалися уподобаннями дітей.

“Слід пам’ятати, що талісмани, в основному, адресуються дітям. Деталей не буду розсекречувати, однак скажу тільки, що він відображає сучасні тенденції того, що подобається дітям”, – зазначив Глускі.

Відзначимо, що ще в жовтні Міністр спорту і туризму Польщі Адам Герш заявив, що талісманами Євро-2012 стануть два футболісти-близнюка – український і польський.

Нагадаємо, 4 листопада Україна представила логотип країни до Євро-2012 і промо-ролик, який транслюватиметься на провідних європейських телеканалах.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.