16 листопада. Протестантські священики нетрадиційної сексуальної орієнтації зможуть жити в пасторському будинку разом зі своїм супутником життя. Таке рішення ухвалила Рада Євангелічно-лютеранської церкви Баварії.

У Баварії 25 пасторів нетрадиційної сексуальної орієнтації

Геї та лесбіянки, що працюють священиками в протестантських церквах Баварії, зможуть жити в пасторському будинку разом зі своїм супутником життя, повідомив протестантський єпископ Баварії Йоханнес Фрідріх (Johannes Friedrich).

Для цього священики повинні повідомити церковному керівництву про свою сексуальну орієнтацію. Раніше гомосексуальним священикам було дозволено служити в церкві і вступати в одностатевий шлюб, проте жити разом з чоловіком в пасторському будинку було заборонено.

Незареєстрованим парам – як одностатевим, так і традиційним – жити разом у пасторському будинку як і раніше не можна.

У Баварії 25 пасторів нетрадиційної сексуальної орієнтації, шість з них в одностатевих шлюбах. “Нарешті з’явилося офіційне рішення. До цього нам доводилося жити разом напівлегально”, – цитує газета Süddeutsche Zeitung пастора протестантської громади Христині Унтх (Christine Untch).

Унтх сподівається, що і Земельний синод, який збереться 21 листопада, схвалить це рішення.

Джерело Німецька хвиля

Comments

  1. Блин, ну реально – больные люди. Не зря в Германии самая низкая рождаемость и самый высокий уровень заражения ВИЧ среди геев. Одним словом- извращены.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.