Добкін № 1
Добкін жаба давить за перемогу "Свободу"

1 листопада. Харків. «Тривожним дзвіночком» назвав голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін значну підтримку на місцевих виборах в Україні ВО «Свобода». Про це він заявив на прес-конференції після закриття виборчих дільниць.

За його словами, починаючи від 2004 року, лише у Харкові націоналістичні сили стабільно підтримують 20-25% населення. На думку Добкіна, ВО «Свобода», як радикальна та агресивна політична сила, несправедливо зайняла вільну нішу в суспільстві, передбачену для менш агресивної та цивілізованої партії.

«У нас сьогодні має підтримку ВО «Свобода». А вона сьогодні в принципі має бути виключно в полі зору правоохоронних органів і світового співтовариства. Це політичне сміття. Хай вони на мене не ображаються, але їх треба вимітати поганою мітлою. Хай вже тоді «Наша Україна», – сказав Добкін.

За даними екзот-полу, проведеного компанією GfK на замовлення партії «Єдиний Центр», ВО «Свобода» на місцевих виборах в цілому по Україні отримало 5,1% голосів виборців.

За матеріалами Радіо Свобода, Zaxid.net

Comments

  1. Популярность Свободы ещё раз говорит о том, что Украина идёт тем же путем, что и Россия, в силу исторических реалий, только отстаёт лет на 10-15. (Как бы ни пыжились галицаи, а украинцы и русские входят в один этнос, читатйте великого Гумилёва). В России урод Жириновский тоже занял 3-е место на выборах президента в 90-х, сейчас это просто клоун на службе у власти. Так же и от Тягнибока через несколько лет останется лишь лёгкий вонизм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.