Новини України. 25 листопада. Львів. Фракція Партії регіонів під час сьогоднішнього сесійного засідання Львівської міської ради підтримала кандидатуру представника ВО «Свобода» Василя Павлюка під час таємного голосування за секретаря міськради.

Львів
Свобода буде в коаліції з Партією Регіонів у Львові?

Про це повідомив член фракції Партії регіонів у ЛМР Володимир Пасічник.

«Безсумнівно, що сьогодні голосування показове, дуже знакове. Я дуже тішуся з того, що у Львівській міській раді консенсусно майже абсолютно переміг Василь Павлюк, з чим я його вітаю. Фракція Партії регіонів одностайно підтримала його кандидатуру. Ми знаємо пана Василя як досвідченого політика, як доброго фахівця, як депутата, який вже не перший раз працює у Львівській міській раді. Тому фракція Партії регіонів без сумніву підтримала цю кандидатуру», – цитує Пасічника прес-служба ПР.

За його словами, перше голосування у Львівській міській раді показало, що ідеологія не заважає нормальним людям нормально працювати.

«Я переконаний, що основна ідеологія, яка має панувати в сесійній залі, – це ідеологія Львова, ідеологія львів’ян і громади. Це найвищий пріоритет, який мають поставити перед собою депутати. Ми будемо притримуватись цієї позиції і, я думаю, що це дасть можливість сформувати ту платформу, на якій всі депутати будуть такими ж одностайними як і під час сьогоднішнього таємного голосування», – наголосив Володимир Пасічник.

Він також зазначив, що фракція Партії регіонів буде пропонувати своїх кандидатів на посади голів профільних депутатських комісій у Львівській міській раді.

Зокрема, за словами Пасічника, директор Оперного театру Тадей Едер претендує очолити комісію культури, гендиректор ФК «Карпати» Ігор Дедишин міг би очолити комісію спорту. Сам Володимир Пасічник, який працює завідувачем кафедри «Львівської політехніки», бачить себе в освітній комісії, повідомляє прес-служба ПР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.