13 листопада. Бруней. Якийсь загадковий колекціонер автомобілів виставив на продаж унікальний гараж, що складається з 25 різних моделей Ferrari, Lamborghini трьох і ряду інших рідкісних машин.

Одним більше, одним менше...

Як пише Business Insider, всі пропоновані до продажу автомобілі фізично знаходяться в Новій Зеландії, не мають реєстраційних номерів і жодного разу не використовувалися за призначенням: на їх одометрах лише лічені кілометри, пройдені в ході доставки із заводу. Серед суперкарів – наддорогий Ferrari Enzo, F40 і F50, ювілейні екземпляри Lamborghini Countach, два рідкісних Porsche 911 Turbo S Leichtbau. Частина машин вже продана.

Таємничий продавець суворо пильнує інкогніто: охочий придбати автомобіль може лише заповнити контактну форму на сайті, але ні імені, ні телефону, ні адреси агента дізнатися неможливо. Однак експерти сходяться на думці, що виставлені на продаж автомобілі з легендарного гаража султана Брунею, так як деякі з лотів унікальні і можуть належати тільки йому.

Яка б причина не змусила одного з найбагатших людей планети «прорідити» свою колекцію, особливого збитку їй це не завдасть: у султана Болкіаха налічується більше 500 Mercedes-Benz, 360 Ferrari, 180 Bentley і 160 Porsche.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.