16 листопада. Радник міністра Костянтин Стогній вважає, що побиття Гримчака йому приписали, так як у Луценка вичерпався “ліміт довіри”.

Костя Стогній: вони всі брешуть

Ситуація з народним депутатом Юрієм Гримчаком створена штучно, щоб Юрій Луценко міг говорити, що він не брав участі в конфлікті. Про це розповів головний радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній.

Так, Стогній, відповідаючи на запитання, звідки в конфлікті між ним і Луценко з’явився нардеп Гримчак, сказав: “Я думаю, його просто використовували, тому що у Луценка скінчився ліміт довіри”.

“Вони бояться, що всі скандали, пов’язані з ним, будуть справляти враження, що він небезпечний для суспільства, тому що там, де він з’являється, починаються скандали. Причому це не залежить від того, де він з’являється – будуть це іноземні держави, аеропорти або Секретаріат президента. На “Шустер Live” це вже друга бійка Луценка. Це вже хрест на політичній силі і на самому Луценку “, – упевнений він.

При цьому Стогній підкреслив, що вийшов зі студії Савіка Шустера, коли вже були сутінки. “Луценка я бачив. Хто там був з його наближених – не знаю. Виняток становлять охоронці, які загородили від мене Луценка. Я знаю їх в обличчя. Це відмінні фахівці, які грамотно заступили свого шефа. Потім, коли мене не пустили до Луценка, я пішов далі до машини. І тут зі спини на мене стрибають якісь люди. Мені здалося, що це охоронці. Повертаюсь – ні, не вони. І мене починають намагатися звалити, починається метушня “, – зазначив радник.

“І тепер вони хочуть на мене повісити цього Гримчака, викресливши Луценка. І Луценко пішов на цю аферу. Скільки вже заяв він зробив, що взагалі не при чому, що він не має відношення до мене, що він нічого мені не говорив, що стояв десь в стороні від “б’ються”, – підкреслив Стогній.

“Вони брешуть. Вони постійно це роблять. І я собі обіцяв, що більше нічого по цій справі коментувати не буду. Адже вони все одно будуть брехати. Їм, політиканам, можна. Їх нікому не переговорити і не перечити. У Міхалкова колись запитали про собачку. Уявіть собі ситуацію, що ви йдете, а з підворіття вистрибує собачка і починає гавкати. Ви ж не ставаєте на коліна і відповідаєте їй, ви йдете далі “, – зазначив Стогній.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.