Крістіна любить бути різною

2 листопада. Фото. Крістіна Агілера стала героїнею грудневого номера британського InStyle. Фотосесія, як і інтерв’ю, проходила ще до того, як стало відомо про її розлучення, а тому співачка (а тепер ще й актриса) була сповнена позитиву.

У відвертій бесіді вона розповіла, як чоловік робив їй пропозицію: він згадав історію, яку Крістіна розповідала йому ще на зорі їхнього знайомства. “Коли я була маленькою, моя мама ховала подарунок, залишаючи мені підказки, за якими я повинна була його знайти. Джордан вчинив так само. Це було дуже зворушливо”, – розповіла вона.

Крім того, Агілера розмірковувала власний стиль і сексуальність. Як виявилося, її образ так часто змінюється тому, що їй нудно повторюватися і постійно хочеться пробувати щось нове.

Джерело Попкорн


Крістіна Агілера стала героїнею грудневого номера британського InStyle. Фотосесія, як і інтерв’ю, проходило ще до того, як стало відомо про її розлучення, а тому співачка (а тепер ще й актриса) була сповнена позитиву. У відвертій бесіді вона розповіла, як чоловік робив їй пропозицію: Він згадав історію, яку я розповідала йому ще на зорі нашого знайомства. Коли я була маленькою, моя мама ховала подарунок, залишаючи мені підказки, за якими я повинна була його знайти. Джордан вчинив так само. Це було дуже зворушливо. Крім того, Агілера поміркувати про власному стилі і сексуальності. Як виявилося, її образ так часто змінюється тому, що їй нудно повторюватися і постійно хочеться пробувати щось нове. А сексуальної Христина відчуває себе лише тоді, коли може повноцінно висловити свою думку з якогось питання: Я відчуваю себе особливо привабливою тоді, коли маю право голосу.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.