Новини світу. 12 листопада. Найбільша в світі мережа кав’ярень – Starbucks – протягом найближчих 12 місяців планує відкрити 500 нових магазинів, більша частина яких буде розташовуватися за межами США, повідомив в інтерв’ю агентству Bloomberg виконавчий директор компанії Говард Шульц (Howard Schultz).

Starbucks
Starbucks відкриває ще 500 кав'ярень у всьому світі

“Наша здатність пройти крізь фінансову кризу і вихід з неї ще сильнішими, дає нам можливість знову розпочати розширення”, – сказав Шульц.

За словами глави компанії, протягом найближчих двох років найбільшим ринком зростання для компанії стане Китай, де кількість фірмових магазинів Starbucks найближчим часом може перевищити одну тисячу.

Starbucks прагне до збільшення споживання кави в Китаї, де річний обсяг кави на душу населення становить 22 грами в порівнянні з показником в Японії в розмірі 3,3 кілограма. У той же час обсяг продажів кавових магазинів у Китаї за п’ять років станом на 2009 рік збільшився в три рази, до 35 мільйонів юанів ($5,27 мільйона) проти 11 мільйонів юанів ($1,65 мільйона) в 2004 році.

Starbucks є найбільшою мережею кав’ярень у світі. Заснована в 1971 році в Сіетлі, зараз компанія Starbucks Corporated управляє мережею з 17 тисяч кав’ярень і магазинів в 35 країнах світу. Загальна чисельність персоналу мережі – 140 тисяч осіб.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.