Новини світу. 23 листопада. США. Адміністрація президента США Барака Обами офіційно заявила, що американці готові прийти на допомогу своєму союзнику, Південної Кореї в конфлікті з КНДР, повідомляє National Journal.

США Південна корея
Керівництво США у постійному контакті з Південною Кореєю

«Президент Обама перебуває в постійному тісному контакті з керівництвом Південної Кореї. США готові в будь-який момент захистити свого союзника, Південну Корею і відновити в регіоні порядок і стабільність», – сказав прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс.

Нагадаємо, у вівторок сили КНДР дали бойовий залп по військовій базі Південної Кореї. Південна Корея відкрила у відповідь артилерійський вогонь, заявивши про провокації північного сусіда. Світове співтовариство прийняло, в більшості своїй, сторону демократичної Південної Кореї, незважаючи на те, що пізніше стало відомо про навчання південнокорейської сторони, в ході якого біля кордонів Північної Кореї прозвучало кілька залпів, які й могли спровокувати напад.

В даний час обидві сторони погрожують один одному новими атаками у разі будь-яких провокацій чи спроб порушення існуючих морських і сухопутних кордонів між Північною і Південною Кореєю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.