Берлусконі, Фіні
Фіні поставив ультиматум Берлусконі

Новини світу. 7 листопада. Італія. Голова парламенту Італії поставив прем’єра Сільвіо Берлусконі перед вибором: піти самому або позбутися підтримки нинішнього уряду.

Спікер італійського парламенту Джанфранко Фіні закликав прем’єр-міністра Сільвіо Берлусконі піти у відставку, пригрозивши тим, що в іншому випадку він доб’ється розпуску нинішнього уряду.

Фіні заявив, що парламент підтримає новий уряд Берлусконі, тільки якщо прем’єр погодиться на деякі умови. Вони включають в себе розробку нової програми щодо поліпшення економічного стану півдня Італії, прийняття заходів по боротьбі з безробіттям і перегляд закону про вибори.

У тому випадку якщо Берлусконі не піде на поступки, спікер відкличе представників своєї партії «Майбутнє і Свобода» з уряду.

Джанфранко Фіні багато років був соратником Сільвіо Берлусконі і співзасновником його правоцентристської партії «Народ свободи» у 2008 році. З тих пір політики стали непримиренними ворогами.

У липні 2010 року прем’єр виключив Фіні з партії, намагаючись обмежити його вплив на політику. Але в результаті Берлусконі залишився без підтримки парламентської більшості, після того як Фіні відкликав з уряду близько 40 сенаторів і депутатів.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.