Новини спорту. 30 листопада. Росія. Наставника “Локомотива” відправили у відставку.

Сьоміна їде в Таїланд

Рішенням керівництва московського «Локомотива» на чолі з президентом клубу Ольгою Смородською Юрій Сьомін відправлений у відставку.

До цього наставнику залізничників висунули майже ультимативну вимогу.

Ні багато, ні мало з нього зажадали написати заяву про звільнення з посади головного тренера команди за власним бажанням.

Втім, на «прохання» президента клубу Ольги Смородської Юрій Павлович зреагував досить спокійно – він її проігнорував. А вже на наступний день Сьомін недвозначно дав зрозуміти, що президент клубу Ольга Юріївна Смородська не дуже добре розбирається у футболі в принципі.

“Всі говорять, що у Сьоміна конфлікт з Ольгою Юріївною, – іронічно сказав Юрій Павлович. – У мене немає конфлікту з Ольгою Юріївною. У Ольги Юріївни є конфлікт з футболом”.

Не зважаючи на конфлікт, керівництво «Локомотива» і головний тренер команди Юрій Сьомін залагодили всі питання щодо дострокового розірвання контракту, який закінчувався в 2013 році, повідомляє Sportbox.

При цьому штраф буде виплачений тренеру в повному розмірі, але не відразу, а частинами. Сьомін з цим погодився, підписав відповідні папери, а вранці полетів на відпочинок у Таїланд. Наступний місцем роботи титулованого фахівця, скоріш за все, буде київське «Динамо».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.