Василь Надрага
Василь Надрага

Новини України. 7 листопада. Київ. Сьогодні День працівника соціальної сфери. Професійне свято було засновано у квітні 1999 року указом Президента України “на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики”. Відзначається щорічно в першу неділю листопада.

У число працівників соціальної сфери входять співробітники Міністерства праці та соціальної політики України, управлінь з питань соціального захисту в регіонах, Державної служби зайнятості, Пенсійного фонду України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і т.д.

Як відзначив напередодні свята Міністр праці та соціальної політики Василь Надрага, у сфері підпорядкування Мінпраці працюють 205 тис. співробітників, через яких і “проходять” проблеми громадян, в тому числі майже 13,7 млн. пенсіонерів і ветеранів. Державну підтримку отримують 3 млн. багатодітних сімей, сімей інвалідів та інші категорії, субсидії і пільги у комунальних платежах – 8,6 млн. чоловік.

Також у сфері управління Мінпраці знаходяться 325 будинків-інтернатів, 89 реабілітаційних центрів для інвалідів і дітей-інвалідів, 743 територіальні центри по обслуговуванню одиноких громадян вдома.

У цілому соціальної опікою держави, за словами міністра, охоплено більше 15 млн. українців.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.