Новини світу. 13 листопада. 13 листопада відзначається Всесвітній день доброти (World Kindness Day). Саме в цей день в 1998 р. в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Великобританія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни.

добрі люди - щасливі люди

Згідно з дослідженням японських і американських психологів на чолі з Кейко Отаку “(Keiko Otake), проведеному на базі університету Квансей Гакуін та коледжу Кобе (Японія), чим більше добрих вчинків ми робимо, тим більш щасливими себе відчуваємо.

На думку вчених, ті, хто висловлює свою подяку, ніжність і інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не тільки з великим оптимізмом дивляться на світ, але і фізично відчувають себе краще, відчувають своє життя більш гармонійним.

У свою чергу вчені Мічиганського університету (США) вважають, що добрі люди менше хворіють і довше живуть.

Вчені також зазначили, що чуйні люди живуть в середньому на дев’ять років довше, ймовірно, завдяки тому, що в них кращий імунітет і здоровіше серце: адже коли людина робить щось хороше іншим людям, у неї підвищується рівень лімфоцитів і розширюються судини.

Інший “побічний ефект” доброти – вироблення “гормонів задоволення”. Коли людина допомагає іншим, її мозок виробляє велику кількість ендорфінів, відомих як прекрасне природне знеболювальне. Крім того, ендорфіни мають заспокійливий ефект, нейтралізують дію стресу, полегшують депресію.

Джерело РИА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.