19 листопада. Сьогодні у світі відзначається День Книги рекордів Гіннеса. Свої таланти й фантазію продемонстрували понад 300 тисяч осіб, які хочуть до неї потрапити.

У довіднику зараз сорок тисяч досягнень

Видавці книги вже пообіцяли, що всі сьогоднішні рекордсмени потраплять на сторінки видання за 2011-й рік.

З цією метою в Бразилії відкрився найбільший танцювальний фестиваль самба, у Франції пройде виступ танцівниць кан-кана з найдовшими ногами, а у Великобританії влаштовано унікальне шоу з факірами, водолазами і жонглерами.

Заснувати День рекордів Гіннеса її видавці вирішили шість років тому, коли був проданий стомільйонний примірник довідника досягнень, що став справжнім бестселером.

У довідник зараз занесено близько сорока тисяч досягнень. Головний редактор Книги рекордів Гіннеса Крейг Глендей вважає, що рекордсменом може стати кожен. Для цього потрібно зареєструватися на сайті організації, подати заявку і проявити себе.

“Не обов’язково бути суператлетом або володарем Оскара. Потрібно просто вміти робити щось краще за інших. Ми для того й придумали День рекордів Гіннеса, щоб люди кидали собі виклик. Сьогоднішні рекордсмени потраплять на сторінки видання за 2011-й рік “, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.