15 листопада. Надмірне використання мобільних телефонів і спілкування в інтернеті створює додатковий ризик для здоров’я підлітків, повідомляє Medical News Today.

Мобільний телефон, Facebook
СМС-ки і соцмережі шкодять здоров'ю

Згідно з дослідженням Американської громадської асоціації здоров’я, під надмірним використанням мобільних телефонів мається на увазі відправка більше 120 повідомлень в день, а під надмірним використанням інтернету – спілкування в соціальних мережах більше трьох годин на день.

Близько 20% підлітків дуже часто використовують мобільний телефон. Більшість з них дівчата з неблагополучних сімей, у яких немає батька. Більше половини з числа цих дівчаток частіше, ніж їх однолітки, курять, вживають алкоголь, наркотики, займаються сексом і змінюють статевих партнерів.

Занадто довго проводять час в соцмережах близько 12% підлітків, які частіше, ніж інші, відчувають стрес, депресію, поганий сон, мають академічну неуспішність у школах.

«Вражаючі результати цього дослідження свідчать про те, що надмірне використання мобільного телефону і спілкування в соціальних мережах може мати небезпечні наслідки для здоров’я підлітків. Це має бути тривожним сигналом для батьків, щоб допомогти своїм дітям залишатися в безпеці», – сказав один з дослідників Скотт Френк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.