Новини спорту. 23 листопада. Шахтар переміг сербський “Партизан” з рахунком 3:0 і вийшов на перше місце у турнірній таблиці Ліги Чемпіонів.

шахтар
Шахтар вийшов на перше місце в ЛЧ

Матч видався досить непростим. В основному через погоду: у Белграді була злива.

Перший тайм не відзначився великою кількістю яскравих моментів. Небезпечними були удар Гая з-за штрафного суперника, а також замикання прострільної передачі Тарасом Степаненко у середині тайму.

Господарі поля жваво почали гру, яка в основному відбувалася у центрі поля (чотири жовті картки у матчі отримали гравці центральної лінії). На початку матчу “Партизан” мав сили пресингувати гірників.

У другому таймі донеччани “взяли ініціативу у свої ноги”. На 54-ії хвилині, після подачі кутового та необачної гри захисту суперника Степаненко забиває гол. Пізніше відмінна комбінація гірників і після пасу капітана Срни, Жадсон відправляє м’яч у ворота Сербів (59′).

На 68-ій хвилині ще одна зразкова комбінація: Срна пасує на Вілліана, той прострілює і Едуардо забиває з меж воротарського. Воротар сербів Стойкович без шансів.

Таким чином Шахтар вийшов на перше міцсе у турнірній таблиці з 12-ма очками.