Берлусконі може дуже не пощастити

2 листопада. Пре’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі зіткнувся зі зростаючою негативною увагою преси до своєї персони, а його політичні прихильники закликають прем’єра подати у відставку.

Приводом до розслідування став інцидент, що відбувся навесні цього року. Тоді поліція Мілана затримала 17-річну емігрантку з Марокко, відому під ім’ям Рубі, яка нелегально перебуває на території Італії. Дівчину заарештували за підозрою у крадіжці трьох тисяч євро.

Однак Рубі звільнили після особистого втручання самого італійського прем’єра, який зателефонував комісару міланської поліції Вінченцо Індольфі і попросив відпустити затриману.

За словами Берлусконі, дівчина доводилась онукою президентові Єгипту. Як з’ясувалося пізніше, ця інформація виявилася помилковою.

Комісар виконав прохання політика, однак цим випадком зацікавилася прокуратура – звільнення Рубі проходило з порушенням італійських законів. Крім того, після арешту дівчина заявила поліцейським, що добре знайома з Берлусконі і часто відвідувала секс-вечірки, які проходили в його особняку.

Однак Рубі заперечувала, що вона мала інтимні стосунки з політиком: за її словами, він просто піклувався про дівчину і подарував емігрантці 7 тисяч євро.

Відзначимо, що сам Берлусконі зізнався в тому, що брав участь у визволенні Рубі з поліції. Проте прем’єр заявив, що зробив це “по доброті душевній”.

“Я завжди допомагаю людям, що потрапили в біду”, – сказав він.

Проте його слів виявилося недостатньо для італійської прокуратури, яка вже почала перевірку за даним фактом і допитала комісара Індольфі.

Впливовий католицький журнал La Famiglia Cristiana у своїй статті заявив, що пристрасть італійського політика до молодих жінок є ознакою хвороби і що прем’єр не може контролювати себе в цьому плані. А один з політичних прихильників Берлусконі спікер італійського парламенту Джанфранко Фіні вважає, що низка секс-скандалів, пов’язаних з ім’ям прем’єра, «виставляє всю Італію в поганому світлі».

На думку Фіні, Берлусконі слід піти у відставку, якщо розслідування підтвердить факт зловживання прем’єра своїми повноваженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.