Новини світу. 30 листопада. Сайт WikiLeaks, що спеціалізується на публікації витоків інформації, 30 листопада атакували хакери.

база даних, компютер, хакер, взлом
Хакери ДОСатакували WikiLeaks

Як повідомляється в мікроблозі творців сайту, мова йде про DoS-атаку. Між тим, на момент написання даної замітки головна сторінка сайту відкривається в нормальному режимі, але розміщені на ній посилання не працюють.

Нагадаємо, що попередня атака на WikiLeaks була здійснена 28 листопада, за кілька годин до публікації листування американських дипломатів і співробітників Держдепу. На наступний день відповідальність за перерву в роботі сайту взяв на себе хакер, відомий під псевдонімом The Jester і називає себе «хактивістом добра» (Hacktivist for good).

Хакер пояснив свої дії тим, що розміщені на сайті документи становили небезпеку для «життів солдат» і ставили під загрозу міжнародні відносини. Також у своєму мікроблозі він зазначив, що на місці джерел WikiLeaks відчував би себе незатишно, оскільки творці не можуть захистити навіть власний сайт. Раніше WikiLeaks опублікував архіви документів про військові кампанії в Іраку і Афганістані.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.