24 листопада. США. У 2011 році платформа від Microsoft буде встановлена в 63% смартфонів, випущених компанією Samsung.

Samsung проблем не хоче

Плануючи випуск нових смартфонів, корейський виробник зменшує частку платформи Android на користь операційної системи Windows Phone 7.

Як повідомляє джерело китайського видання iMobile, пов’язане з виробництвом телефонів для корейської корпорації, в 2011 році Samsung встановить Windows Phone 7 від Microsoft на 63% смартфонів, Android від Google – на 31%, власну операційну систему Bada – на 6%.

Samsung випустила кілька вдалих пристроїв на платформі Android, таких як перший справжній конкурент Apple iPad планшетник Galaxy Tab, смартфон Galaxy S і кілька телефонів класом нижче. Незважаючи на це, компанія планує зменшити частку операційної системи від Google на своїх смартфонах.

Експерти вважають, що поступова відмова від Android може бути викликана небажанням компанії Samsung зв’язуватися з проблемами, викликаними патентними атаками на цю платформу. Так, компанія Vertical Computer Systems подала до суду, звинувачуючи Samsung в порушеннях патентів у пристроях на платформі Android.

Це не перша патентна атака на операційну систему від Google. Наприклад, Apple подала в суд на HTC, Microsoft – на Motorola, Oracle – на Google, а компанія Gemalto на Google, Motorola, HTC і Samsung. У всіх випадках претензії стосуються тих чи інших технологій, що використовуються в системі Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.