Володимир Котеньов
Любитель погуляти Володимир Котеньов (в центрі) підніматиме імідж Газпрому

7 листопада. Світський лев на службі держави. Екс-посол Росії в Німеччині Володимир Котеньов, відомий своєю пристрастю до світських прийомів, надалі буде поліпшувати імідж російського концерну “Газпром”, пише Sueddeutsche Zeitung, додаючи, що Котеньов призначений головним керуючим директором компанії Gazprom Germania GmbH.

“Після газової війни з Україною і Білоруссю вплив “Газпрому” викликає у німецьких політиків постійну підозру”, – продовжує автор публікації Маркус Балзер, додаючи, що концерн на сьогоднішній день є найбільшим експортером газу в світі з річним оборотом майже в 80 млрд євро.

Перший публічний вихід в новому статусі Володимира Котеньова – мова йде про концерт Маріїнського оркестру у Берлінській філармонії – стратеги концерну вважали підходящим початком для виправлення іміджу російського гіганта в Німеччині.

Котеньов відмінно володіє світської грою: тут душевні обійми з такими провідними політиками минулого, як Егон Бар (СДПН) або Лотар де Мезьєр (ХДС), тут рукостискання з екс-генсеком СДПН Клаусом Уве Беннетером“. “Мистецтво і бізнес, як зауважив сам екс-посол, нерозривно пов’язані”.

Він-то знає, пише автор, що зв’язки на вищому рівні незмінно ведуть до успіху.

Протягом 6 років він посилено працював над іміджем Росії, яка традиційно викликає асоціації з корупцією та порушенням прав людини. Розкішні прийоми, які влаштовували подружжя Котеньових в російському посольстві в Берліні, стали легендарними.

“Ретельно вибудована протягом багатьох років мережа контактів повинна допомогти Котеньову і на його новій посаді в “Газпромі”. Вплив його як менеджера в концерні безумовно буде чималим. Адже німецьке дочірнє підприємство російського концерну займається видобутком і зберіганням газу, а також реалізацією російської і центральноазіатської сировини в Німеччині та інших країнах Європи”, – говориться в статті.

Як відзначає на закінчення автор матеріалу, призначення Володимира Котеньова розцінюється багатьма як ознака змін в німецькій дочірньій компанії, її перетворення в політичне підприємство.

За матеріалами Süddeutsche Zeitung

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.