Новини світу. 11 листопада. Росія. Прем’єр-міністр Володимир Путін нагадав торговцям про заборону продавати алкоголь неповнолітнім.Виправні роботи та позбавлення права займатися торгівлею загрожують тим бізнесменам, які ризикнуть продати алкоголь неповнолітнім.

Володимир Путін
Путін попереджає: продаж алкоголю неповнолітнім несе за собою кримінальну відповідальність

Про це сьогодні на засіданні президії уряду заявив прем’єр Володимир Путін.

“Максимальна санкція – виправні роботи строком на 1 рік і позбавлення права працювати в сфері торгівлі строком на 3 роки”, – попередив він.

Згадавши про те, що Росія останнім часом націлена на гуманізацію системи покарань, пом’якшення відповідальності за незначні злочини, прем’єр заяви, що “є випадки, коли потрібно робити інакше, посилювати покарання”.

Водночас Путін визнав, що, в даний час, відповідальність за продаж спиртного дітям практично нульова і багатьом торговцям подібні злочини, як правила сходять з рук.

“Але таку ситуацію треба змінювати”, – грізно заявив глава уряду РФ.

На його думку, абсолютна більшість працівників торгівлі розуміє необхідність захисту морального та фізичного здоров’я неповнолітніх.

“Упевнений, вони ніколи не підуть на порушення закону, а для тих, хто заради наживи 
 готовий продавати алкоголь дітям і підліткам, перспектива сісти на лаву підсудних повинна стати серйозним застереженням”, – заявив Путін.

І додав, що за неодноразовий продаж алкоголю неповнолітнім якраз пропонується ввести кримінальну відповідальність.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.