Новини світу. 25 листопада. В інтерв’ю французькій газеті Figaro президент Білорусії Олександр Лукашенко розповів, що має у своєму розпорядженні факти, які доводять, що Росія фінансує двох опозиційних кандидатів на виборах президента, які пройдуть 19 грудня.

Олександр Лукашенко
Росія спонсорує двох кандидатів у Президенти Білорусі

На питання журналіста, чи допомагає Росія частині білоруської опозиції, Лукашенко відповів: «Це так, і ми це знаємо. У нас є факти. Володимир Некляев, Андрій Санніков – це люди, які сьогодні фінансуються Росією».

На думку Лукашенка, опозиційні кандидати не готові вести передвиборчу кампанію.

«Якщо президентська кампанія для них ілюзія, то, будь ласка, у них є право не брати участь у цій ілюзії, якщо вони справжні політики, то треба брати відповідальність на себе і боротися за цю посаду. Вони, по-моєму, не готові вести передвиборчу кампанію», – сказав Лукашенко.

«Стільки злості, скільки виходить сьогодні від них, призведе тільки до того, що вони залякають людей і вони доб’ються того, що люди взагалі за них голосувати не будуть», – продовжив Лукашенко.

При цьому Олександр Лукашенко не виключив можливості співпраці.

«Я президент країни і представляю сьогодні весь народ. Якщо якомусь громадянинові, або групі людей, або якоїсь партії зручно і хочеться співпрацювати з діючою владою, в тому числі з президентом – ласкаво просимо. В основі цього має лежати насамперед поліпшення життя людей», – сказав він (цитати з інтерв’ю Figaro розповсюдила в четвер прес-служба Лукашенка).

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.