Новини світу. 12 листопада. Росія. Щербаков – ім’я людини, яка здала влітку мережу російських розвідників-нелегалів в США. З цією інформацією на першій смузі вийшла в четвер російська газета “Комерсант”.

російські шпигуни
Російських шпигунів здав полковник Щербаков

За даними розслідування, яке провели Володимир Соловйов і Владислав Трифонов, полковник Щербаков очолював у Службі військової розвідки американський відділ управління, який працював з нелегалами. Він особисто викрив найбільш цінного і досвідченого з десяти – 65-річного Михайла Васенкова, передавши американцям його особисту справа, привезену з Москви.

“Це результат зради, а зрадники завжди погано кінчають”, – прокоментував Володимир Путін найбільший в історії російсько-американських відносин шпигунський скандал.

У липні десять затриманих у США співробітників Служби розвідки Росії були обмінені на чотирьох фігурантів російських кримінальних справ про зраду батьківщині.

Полковник Щербаков втік з країни всього за три дні до червневого візиту Дмитра Медведєва в США. За інформацією журналістів, у СЗР зараз проходить масштабна перевірка.

Джерело Euronews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.