Новини світу. 17 листопада. Великобританія. Кількість молодих людей, які не поступили до університету в цьому році у Великобританії досягло рекордно високого показника. Причиною тому стала жорстка конкуренція між абітурієнтами.

Кембрідж
У Великобританії проблеми зі студентами

У наступному навчальному році ситуація ускладниться через приплив нових претендентів.

Більше 200 тисяч молодих англійців, які не стали цього року студентами, спробують повторно вступити до університетів в 2011 році. Число тих, хто не поступив до університетів стало рекордним за останній час у Великобританії. Очікується, що в 2011 році конкуренція серед вступників ще більше загостриться.

Становище ускладнюється і тим, що молоді люди прагнуть вступити до університетів саме до вересня 2012 року, поки уряд не підняв ціни на освіту до, мінімум, 9 000 фунтів стерлінгів на рік.

Проти цих планів британський студентський рух Education Activist Network проведе у кінці місяця нові маніфестації. Акція розпочнеться 24 листопада біля резиденції прем’єр-міністра і після цього рушить до штаб-квартири Партії ліберал-демократів. Вони планують покликати на підтримку і профспілки безробітних, і школярів, яким належить вступати до університетів вже за новими розцінками.

Як повідомлялося, хвиля протестів студентів у Великобританії почалася минулого тижня. На вулиці Лондона вийшли майже 50 тисяч студентів. Люди з’їжджалися на демонстрацію з усієї Англії і Уельсу. Акція переросла в безлади і зіткнення з поліцією, в результаті яких постраждало кілька десятків осіб.

Джерело The Independent

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.