Крим
Регіонали самі вирішать всі питання в Криму

1 листопада. Крим. Партія регіонів у Криму на виборах до обласної ради перемогла з величезним відривом, набравши близько 50% голосів виборців. Такі результати екзит-полів, проведених GFK за замовленням партії “Єдиний центр”.

Як передає канал “1 +1”, на другому місці опинилася партія “Союз”, набравши 16% голосів. За нею слідують КПУ – 7%, партія “Русское единство” – 6%, ВО “Батьківщина” – 4,5%.

При цьому партія “Батьківщина” проводила свій власний екзит-пол, за яким Партія регіонів набирає 32% голосів, а “Батьківщина” – 8,5%.

На виборах мера Сімферополя переміг Віктор Агєєв від Партії регіонів – 49%. На другому місці – Лев Мерімский від партії “Союз” – 25%.

Раніше повідомлялося, що явка виборців на виборах до місцевих органів влади до моменту закриття виборчих дільниць о 22:00 склала 47,7%.

Нагадаємо, за даними екзит-полу, більшість мандатів на місцевих виборах отримує Партія регіонів – 36,21% голосів у середньому по Україні. На другому місці “Батьківщина” – 13,1%. Долають тривідсотковий бар’єр “Фронт змін” – 6,84%, Компартія – 5,85%, ВО “Свобода” – 5,11% і “Сильна Україна” – 4,29%.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.