Новини України. 15 листопада. У вересні-жовтні 2010 року зросла кількість народних депутатів, які жодного разу письмово не зареєструвалися у Верховній Раді, і відповідно, згідно з чинним законодавством, були відсутні на всіх пленарних засіданнях парламенту.

ВРУ, Верховна Рада
Регіонали найбільше пропускають засідання ВРУ

Про це йдеться в даних про участь народних депутатів у пленарних засіданнях Верховної Ради з 7 вересня по 21 жовтня 2010 року, оприлюднених заступником Голови Верховної Ради Миколою Томенком.

Парламентарій нагадав, що згідно з Регламентом ВР, перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі пред’явлення посвідчення народного депутата та підтвердження своєї присутності власноручним підписом, а також за допомогою електронної системи.

Микола Томенко наголосив: “28 народних депутатів жодного разу не взяли участі у пленарних засіданнях, які відбулися з 7 вересня по 21 жовтня. Тобто пропустили 20 засідань”.

Заступник Голови ВР пояснює цей факт перш за все тим, що з цих 28 народних депутатів – 9 (Геннадій Васильєв, Василь Горбаль, Володимир Демішкан, Микола Джига, Микола Злочевський, Григорій Ілляшов, Ігор Калетник, Дмитро Саламатін, Микола Шершун) є сумісниками, які займаються іншою роботою, а їхні картки активно голосують в парламенті “.

“В цілому ж серед найбільших “прогульників” 17 депутатів з Партії регіонів (Рінат Ахметов, Геннадій Васильєв, Сергій Васютін, Андрій Веревський, Василь Горбаль, Володимир Демидко, Володимир Демішкан, Микола Джига, Микола Злочевський, Григорій Ілляшов, Сергій Кий, Олександр Лещинський , Володимир Мальцев, Орест Муц, Дмитро Саламатін, Василь Стельмашенко, Юрій Чертков), 8 – з БЮТ (Гарегін Арутюнов, Олександр Буряк, Сергій Веліжанський, Степан Глусь, Костянтин Жеваго, Іван Куровський, Євген Сігал, Антон Яценко) і по одному з Блоку Литвина (Микола Шершун), КПУ (Ігор Калєтнік) і НУНС (Ігор Гуменюк).

У той же час, за словами Томенка, в парламенті значно покращилася ситуація з відвідуваністю. За два місяці роботи (вересень-жовтень) 69 народних депутатів не пропустили жодного пленарного засідання. З цих 69 народних депутатів 24 з Партії регіонів, 17 – БЮТ, 6 – Блоку Литвина, 4 – КПУ, 6 – НУНС і 12 позафракційних.

Джерело Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.