Новини України. 17 листопада. Віктор Янукович може застосувати право вето до Податкового кодексу, який прийме парламент.

Олександр Єфремов
Єфремов не виключає ветування Податкового кодексу

Про це заявив голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов.

“Якщо цей кодекс буде прийнятий у варіанті, який мінімізує розбіжності, що існують у суспільстві, і не буде порушень Конституції при прийнятті, тоді у президента не буде підстав його ветувати. Якщо він буде прийнятий або з одним, або з другим, тоді у президента з’являться підстави, і я не виключаю варіанту, що він цим скористається”, – сказав Єфремов.

При цьому йому важко відповісти на питання, чи є у Адміністрації президента зауваження до тих статей кодексу, які Рада вже розглянула у другому читанні 16 листопада. Депутат висловив надію на те, що Раді вдасться прийняти в цілому Податковий кодекс 18 листопада.

Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко також допускає такий варіант розвитку подій. Більш того, він заявив, що Кабінет міністрів проситиме президента ветувати Податковий кодекс у випадку, якщо в ньому буде “посилення адміністрування бізнесу”.

“І я переконаний, що Президент на це піде”, – додав Тігіпко.

Представники малого і середнього бізнесу в десятках міст України вийшли на вулиці, щоб відстояти свої права і перешкодити прийняттю кодексу. Наймасштабніший мітинг підприємців, що зібрав, за різними оцінками, більше десяти тисяч осіб, відбувся у Києві безпосередньо біля стін парламенту на вулиці Грушевського.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.