вибори
На Херсонщині не хочуть рахувати бюлетені, де регіонали можуть виграти

Новини України. 5 листопада. Херсонська міська виборча комісія вирішила не перераховувати голоси в мажоритарному окрузі №8, запідозривши, що перемога представника Партії регіонів опиниться під сумнівом. Під час оголошення цього рішення в районній ТВК «група підтримки» з депутатів та кандидатів від ПР намагалася залякати журналістів, які висвітлювали цю подію, повідомляє прес-служба “Фронту змін”.

Інцидент стався 4 листопада на засіданні Дніпровської районної в Херсоні виборчої комісії, на якому мала розглядатися постанова міської ТВК про перерахунок голосів на виборчій дільниці №21655 як у мажоритарному округу, так і в багатомандатному. «Фронт Змін» домігся цього перерахунку, оскільки зафіксував тут безліч порушень під час виборчого процесу. Враховуючи цю кількість порушень, сумнівною видавалася перемога представника Партії регіонів лише на чотири голоси.

Проте з’ясувалося, що перерахунку голосів у мажоритарному окрузі не буде – напередодні міськвиборчком вирішив, що повторний підрахунок буде тільки по багатомандатному округу (за неофіційною інформацією, в цей день перерахунок на іншій дільниці довів, що представник ПР отримав менше голосів, ніж внесено в протокол).

За свідченнями очевидців, це рішення члени міської ТВК приймали з грубими порушеннями – буквально на колінах в коридорі вносили зміни до попередньої постанови, яка передбачала перерахування як у багатомандатному окрузі, так і в мажоритарних, навіть помилившись у назві районної комісії.

У Дніпровську районну ТВК члени міської комісії прибули в супроводі «групи підтримки» з депутатів міськради та кандидатів у депутати від Партії регіонів. Вони заважали оголошенню постанови міської ТВК, ображали членів комісії, перешкоджали роботі журналістів.

Саме під час цього «дійства» депутат міської ради від Партії регіонів Ростислав Маршак вдався до грубої поведінки і навіть погроз журналістові видання «Навколо Тебе» Ігорю Трубаєву.

Наразі Дніпровська ТВК продовжує перерахунок голосів. Питання залишається відкритим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.