Ющенка кличуть здати на аналізи

Новини України. 6 листопада. Новий генпрокурор України Віктор Пшонка вважає за необхідне провести повторну експертизу крові екс-президента Віктора Ющенка, справа про отруєння якого продовжує розслідувати Генпрокуратура, оскільки у слідства “є питання в частині об’єктивності аналізів”.

У четвер Верховна Рада затвердила на посаді генерального прокурора Пшонку (до цього першого заступника генпрокурора), який змінив на цій посаді Олександра Медведька у зв’язку із закінченням терміну повноважень.

“За отруєння екс-президента Ющенка: у слідства виникли серйозні питання в частині об’єктивності тієї експертизи, тих аналізів, які проводилися за кордоном. Необхідно взяти у Віктора Андрійовича знову кров для проведення аналізу для того, щоб відповісти на низку питань”, – заявив генпрокурор в інтерв’ю українському телеканалу “Інтер” у суботу ввечері.

За словами Пшонки, слідчі вже тричі запрошували Ющенка на повторну експертизу, проте він не прийшов.

“Будемо працювати в цьому напрямку”, – додав генпрокурор.

На початку вересня 2004 року під час президентської кампанії кандидат у президенти Віктор Ющенко відчув погіршення здоров’я і був вивезений до Австрії, де в одній з приватних клінік заявили, що в його організмі знаходиться діоксин. Його основним конкурентом тоді був нинішній президент Віктор Янукович.

Джерело РИА

Comments

  1. Убеждена, что отравление Ющенко это всего лишь изощренная предвыборная инсценировка с целью создания себе имиджа мученика в борьбе за “счастье народа”. Исполнители покушения такого уровня не промахиваются

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.