Новини світу. 21 листопада. Росіяни надсилають пропозиції з ім’ям для нового собаки прем’єр-міністра РФ. Серед них є клички на патріотичну тему, наприклад, Укр.

Росіяни придумують ім'я прем'єр-псу Росії

Росіяни прислали на сайт уряду РФ вже тисячі пропозицій з іменами для Йорг – щеняти каракачанской собаки, яку минулого тижня подарував Володимиру Путіну прем’єр Болгарії Бойко Борисов. Причому, як зазначають у прес-службі уряду РФ, користувачі Інтернет не просто пишуть імена, але часто і обґрунтовують свій вибір.

Серед імен цуценя зустрічаються ті, які описують відносини між Росією і Болгарією. Наприклад, Теодор – на ім’я царя. А також – Братко, Шипка, Перець і навіть Борус (Болгарія – Росія).

“Пропонуються і клички, пов’язані з патріотичної теми, – повідомляють у прес-службі Білого дому. – Ріс, Укр, Россі. Або, наприклад, Набур – це, на думку автора, надія на майбутнє Росії”.

Крім того, деякі росіяни хочуть, щоб ім’я собаки асоціювалося з проблемами країни. Зокрема, з недавніми переживаннями з приводу цін на гречку, назвавши цуценя Греком.

А один користувач запропонував назвати щока Плевако.

“У даному випадку автор продемонстрував знання історії російської юриспруденції, – зазначають у прес-службі Уряду. – У прем’єра вже є Коні, тепер буде Плевако“.

Свої пропозиції з іменами для цуценя можна надсилати на офіційний сайт уряду РФ.

“Прем’єр вибере найбільш вподобане ім’я йому”, – пояснив прес-секретар прем’єра Дмитро Пєсков.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.