10 листопада. Москва. Журналісти відразу декількох російських ЗМІ вирішили випустити газету про кореспондента газети “Комерсант” Олега Кашина. Тим часом справу про побиття Кашина передали фахівцям з розслідування резонансних злочинів.

Про Кашина писатимуть відомі журналісти

Журналісти відразу декількох російських засобів масової інформації вирішили випустити газету про кореспондента газети “Комерсант” Олега Кашина, який в ніч на 6 листопада був жорстоко побитий в центрі Москви qмовірно за професійну діяльність, повідомляє в середу, 10 листопада, інтернет-портал Lenta.ru. У підготовці цього видання беруть участь співробітники газети “Комерсант”, радіостанції “Ехо Москви”, інтернет-порталів Marker.ru, Lenta.ru і інших видань.

У газеті, яка вийде орієнтовно 14 листопада, будуть інформаційний та публіцистичний блоки. У першому передбачається описати хроніку подій, версії злочину та хід його розслідування. У другому відомі журналісти напишуть матеріали на тему безпеки співробітників ЗМІ.

Газету про Олега Кашина будуть розповсюджувати безкоштовно у метро, в інститутах, ресторанах, кінотеатрах і виставкових залах, а також на мітингу, присвяченому другій річниці нападу на головного редактора “Хімкінської правди” Михайла Бекетова. Цей мітинг повинен відбутися 14 листопада на Чистих ставках біля пам’ятника Грибоєдова.

Джерело Німецька хвиля