10 листопада. Москва. Журналісти відразу декількох російських ЗМІ вирішили випустити газету про кореспондента газети “Комерсант” Олега Кашина. Тим часом справу про побиття Кашина передали фахівцям з розслідування резонансних злочинів.

Про Кашина писатимуть відомі журналісти

Журналісти відразу декількох російських засобів масової інформації вирішили випустити газету про кореспондента газети “Комерсант” Олега Кашина, який в ніч на 6 листопада був жорстоко побитий в центрі Москви qмовірно за професійну діяльність, повідомляє в середу, 10 листопада, інтернет-портал Lenta.ru. У підготовці цього видання беруть участь співробітники газети “Комерсант”, радіостанції “Ехо Москви”, інтернет-порталів Marker.ru, Lenta.ru і інших видань.

У газеті, яка вийде орієнтовно 14 листопада, будуть інформаційний та публіцистичний блоки. У першому передбачається описати хроніку подій, версії злочину та хід його розслідування. У другому відомі журналісти напишуть матеріали на тему безпеки співробітників ЗМІ.

Газету про Олега Кашина будуть розповсюджувати безкоштовно у метро, в інститутах, ресторанах, кінотеатрах і виставкових залах, а також на мітингу, присвяченому другій річниці нападу на головного редактора “Хімкінської правди” Михайла Бекетова. Цей мітинг повинен відбутися 14 листопада на Чистих ставках біля пам’ятника Грибоєдова.

Джерело Німецька хвиля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.