Xbox 360 Kinect
Xbox 360 Kinect дозволяє керувати без звичного пульта

Новини технологій. 5 листопада. Фото. Компанія Microsoft розпочала продаж на території США аксесуара Kinect для ігрової приставки Xbox 360, який дозволяє відмовитися від використання традиційного контролера для управління іграми, повідомило в четвер агентство Франс Прес.

Пристрій, вартістю $150, об’єднує дві камери і масив мікрофонів. Геймер може взаємодіяти з системою, роблячи жести руками, пересуваючись у поле зору камер або промовляючи команди вголос. Реєструвати становище людини в просторі з високою точністю дозволяє одна з камер, що знімає в інфрачервоному діапазоні.

Разом з початком продажу Kinect було випущено більше 15 ігор, що підтримують цю систему.

Крім визначення рухів тіла і жестів користувачів, пристрій здатний розпізнавати обличчя гравців. Однак перші тестери виявили, що Kinect не завжди коректно справляється з розпізнаванням осіб чорношкірих геймерів, пише The New York Times.

Фахівці авторитетного видання Consumer Reports провели власне дослідження і встановили, що проблема виникає при нестачі світла, через що камера Kinect не може отримати чітке зображення, і безпосередньо не пов’язана з кольором шкіри користувача.

У Європі продажі Kinect розпочнуться 10 листопада.

Kinect

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.