Новини України. 17 листопада. Нардеп Вадим Колесніченко та православна церква України хочуть відмінити ідентифікаційний код.

Митрополит Київський і всієї України Володимир
Православні просять відмінити ідентифікаційний код

16 листопада 2010 Митрополит Київський і всієї України Володимир у черговий раз звернувся до Президента України Віктору Федоровичу Януковичу та Голови комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Хомутинніка В. Ю., щодо забезпечення права віруючих громадян на діяльність без ідентифікаційного коду – за прізвища, імені, по батькові, повідомляє прес-служба нардепа Вадима Колесніченка.

У своєму новому листі Митрополит Володимир звертається з проханням передбачити в Податковому кодексі України можливість для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного коду, реєстраційного номера облікової картки та офіційно проінформували про це відповідні органи державної податкової служби, здійснювати їх облік виключно на прізвище, імені та по батькові.

Народний депутат України, Співголова Міжфракційного депутатського об’єднання на підтримку канонічної православної церкви Верховної Ради України Вадим Колесніченко, який вже вніс відповідні зміни до проекту Податкового кодексу, сподівається, що позиція Української Православної Церкви та віруючих громадян України буде врахована.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.